دریافت فایل{پاورپوینت بررسی فصل هفتم ریاضی دوم ابتدایی}

مشخصات فایل مورد نظر در مورد پاورپوینت بررسی فصل هفتم ریاضی دوم ابتدایی آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.پاورپوینت بررسی فصل هفتم ریاضی دوم دبستان , دانلود پاورپوینت دوم ابتدایی با موضوع بررسی فصل هفتم ریاضی , پاورپوینت کلاس دوم در مورد بررسی فصل هفتم ریاضی , پاورپوینت کلاس دوم ابتدایی , پاورپوینت پایه دوم دبستان بررسی فصل هفتم ریاضی , دانلود پاورپوینت ,,,
پاورپوینت بررسی فصل هفتم ریاضی دوم ابتدایی|39018480|dks

دانلود پاورپوینت پایه دوم دبستان با موضوع بررسی فصل هفتم ریاضی ،
در قالب ppt و در 26 اسلاید، قابل ویرایش.
مناسب برای معلمان، دانش آموزان و اولیاء گرامی جهت آموزش و یادگیری.


بخشی از متن این پاورپوینت :
هدف:
آماده سازی برای مفهوم کسر و نمایش قسمت های مساوی در پرچم
تقسیم کردن و بالا بردن توان علمی بچه ها در کسر
روش: برای این صفحه می توانیم کره جغرافیایی زمین را برای نمونه بیاوریم و به آن ها نشان دهیم که بیش تر آن آبی است و رنگ آبی نشانه ی آب است. از همان وسیله که برای ساعت درست کرده بودیم می توانیم یک دایره ی آبی و یک دایره با رنگ قهوه ای درست کنیم و با آن سه چهارم آبی را نشان دهیم و بگوییم اگر کره ی زمین را به چهار قسمت مساوی تقسیم کنیم. سه قسمت آن آبی باشد یعنی چه؟ یعنی این که بیش تر کره زمین آب است و در فرهنگ خواندن پایین صفحه هم یاد می گیرد دو قسمت از سه قسمت مساوی بدن ما هم آب است.
از بچه ها می خواهم در هر گروه با مستطیل های سبز و سفید و قرمز خود یک پرچم درست کنند و یک کلمه الله که خودم به تعداد گروه تهیه کرده ام به آن ها می دهم تا پرچم خود را درست کنند چسب هم دارند . رنگ سبز در بالای پرچم قرار می گیرد و رنگ قرمز در پایین قرار می گیرد .
وقتی درست کردن پرچم تمام شد به هر گروه یک نی بلند می دهم تا پرچم خود را به آن بچسبد .
حالا سؤال می کنم: چند مستطیل داشتید سه تا. چند تاش قرمز بود؟ یکی. چند تا سبز؟ یکی
از رنگ پرچم برای گروهبندی استفاده می کنم. گروه های سه نفره برای هر گروه یک مستطیل قرمز و یک مستطیل سفید و یک مستطیل سبز در نظر می گیرم و پشت آن نام گروه را می نویسم. مثلا نام گروه یک تا 12 را پشت آن می نویسم بچه ها در جای گروه خود قرار می گیرند و به این صورت گروهبندی می شوند. هنگام تدریس از این مستطیل ها استفاده می کنند.


مطالب دیگر:
🔗تحقیق شيمي و روش تهيه🔗تحقیق فراوري كروميت🔗تحقیق شیمی در منزل🔗تحقیق عوامل موثر در نگهداري مواد غذايي در سردخانه🔗تحقیق سنگهای آذرین🔗تحقیق شيمي فيزيك کار، انواع انرژی و قانون بقای انرژی انرژي جنبشي گازها🔗تحقیق شیمی تجزیه🔗تحقیق لایه ازون🔗تحقیق شناسایی زمین های نمک دار🔗تحقیق سیر تحول پلاستیک ها و روش های نوین درتولید و بازیافت🔗تحقیق سه روش اصلی تولید خمیر🔗تحقیق سنگ های رسوبی🔗تحقیق سنگ‌های تزئینی ایران، غنای ذخایر و فقر صادرات🔗تحقیق سنگ فیروزه🔗تحقیق سنگ شناسی محیط های تخریبی🔗تحقیق سنگ شناسی رسوبی🔗تحقیق سم شناسی🔗تحقیق سرب وروی🔗تحقیق ساختار بلوری جامدات🔗تحقیق طرح يک سيستم صحيح تصفيه فاضلاب متناسب با شرايط موجود🔗طرح کارآفرینی احداث نهالستان در سطح 5.3 هكتار🔗تحقیق طراحي و شبيه‌ سازي ستون‌ هاي نم‌ زدايي پالايشگاه گاز خانگيران🔗تحقیق عصاره اشباع و ساير عصاره هاي آبي خاك🔗تحقیق تئوری سلولی🔗تحقیق سدها و اثرات تخريبي آن برروي محيط زيست و انسان